Úklid společných prostor

logo_bez_pozadi.pngÚklid společných prostor provádí firma Housekeeping s.r.o. v rozsahu a četnosti:

2x týdně: mytí podlahových ploch na chodbách v - 1. patře (mimo spojovacích chodeb) a ve výtahových kabinách, vyčištění všech rohožek v - 1. patře.

1x týdně: mytí podlahových ploch na schodištích a chodbách v 0. až 11. patře (mimo spojovacích chodeb ve 4. a 8. patře), setření prachu na okenních parapetech na chodbách v - 1. až 11. patře, zametení podlahových ploch ve spojovacích chodbách v - 1., 4. a 8. patře, otření svislých ploch výtahové kabiny, odklizení reklamních tiskovin u poštovních schránek a vysypání koše, setření horní plochy poštovních schránek, vyčištění dlaždic před předními vstupními dveřmi.

1x měsíčně: mytí podlahových ploch spojovacích chodeb v - 1., 4. a 8. patře, mytí podlahových ploch sušáren, otření vnější a vnitřní strany dveří výtahové kabiny a stěn kabiny, otření madel zábradlí na schodištích, umytí skel u předních a zadních vnitřních a vnějších vstupních dveří, otření hydrantů a hasicích přístrojů, vyčištění ocelových rohoží u předních a zadních vstupů do domů.

1x ročně: mytí oken na chodbách v - 1. až 11. patře, v chodbičkách u sklepních kójí, v sušárnách a kanceláři SV, umytí osvětlení na chodbách a průchodech v - 1. až 11. patře, otření dveří spojovacích chodeb v - 1., 4. a 8. patře a od sklepů, umytí podlahových ploch v chodbičkách u sklepních kójí, otření omyvatelné výmalby ve vstupních prostorách domu, na chodbách kolem výtahu v - 1. a 0. patře, otření spodní části rámu zábradlí na schodištích, umytí otopných těles v chodbě za výtahem v - 1. patře.

SVJ Píškova > Správa domu > Poskytované služby > Úklid společných prostor